تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو - مطالب آذر 1393
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو
ما آمده‌ایم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم.کاری نکنیم بمانیم ، کاری کنیم بماند
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


امام خمینی : همه ما خدمتگزار مردم هستیم و مملكت ما نیاز به خدمتگزار دارد.
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو سعی بر آن دارد تا با ثبت اخبار ، رویدادها ، وقایع و پیگیری مسائل مربوط به بخش شیرین سو در راستای اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و رشد همه جانبه این منطقه گام بردارد. لذا از شما دوست ، همشهری و مراجعه كننده بزرگوار تقاضامند است نظرات ، پیشنهادات و مطالب مفید خود را در خصوص مسائل وبگاه و هرگونه مطلب ، خبر ، پیگیری و موضوعی كه تمایل دارید در سایت منتشر شود به پست الكترونیكی و یا به صورت پیام كوتاه به شماره همراه درج شده در ذیل و همچنین توسط بخش ارسال نظرات برایمان بفرستید تا در سایت بنام خودتان و در راستای تعالی جامعه شیرین سو منتشر گردد.استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده ی سایت مانعی ندارد.
با تقدیم احترام محسن مقصودی مدیر پایگاه خبری تحلیلی ( شیرین سو ) 9191550074 shirinsu724@gmail.com

مدیر سایت : محسن مقصودی


فرزندان با تجربه و متخصص استان نیز میبایست در چرخه امور قرار گیرند

در روزهای اخیر شاهد برگزاری همایش سرمایه گذاری و به دنبال آن همایش کارآفرینی در استان همدان بودیم . حرکتی که خوشبختانه با استقبال خوب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و کارآفرینان استان و کشور در فضایی سراسر تعامل برگزار گردید. ضمن تقدیر و تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری موفق همایشهای یاد شده توجه شما را به بازتاب و عکس العمل بخشی از دنبال کنندگان این همایشها جلب میکنم.

توجه به بحث سرمایه گذاری در استان مقوله ای است که متاسفانه تاکنون با دلایل گوناگون مورد کم لطفی قرار گرفته بود و امروزه شاهد توجه بیشتر مسئولین عالی رتبه استان که در راس آنها استاندار محترم جناب مهندس نیکبخت قرار دارند ، هستیم .

این همایشها همانطوری که از نامشان پیداست در راستای جذب سرمایه گذار در جهت رونق اقتصاد جامعه استان برگزار شده اند حال آنکه آیا در بحث سرمایه گذاری در استان فقط نقش سرمایه مادی و ریالی و سرمایه گذاران پولی مطرح هستند و یا سرمایه انسانی و نیروی متخصص و نخبه استان هم در این سرمایه گذاری سهم دارند.

خوشبختانه با وجود ابزار و فضای ارتباطی که امروزه در دسترس همگان وجود دارد و به یاری سوابق قبلی در فعالیتهای مختلف صنعتی و رسانه در خارج از استان با استعدادها و سرمایه های منابع انسانی همدان که هر کدامشان دارای تواناییهای منحصر بفرد در حوزه های مختلف هستند ارتباط داشته ایم که بسیاری از آنها با ابراز خرسندی از برگزاری همایشهای سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان همدان پیگیر موضوع ایجاد فضا برای سرمایه گذاری در حوزه منابع انسانی خلاق و با تجربه بوده اند که من را بر آن داشت در این خصوص یادداشتی بنویسم تا در جهت جلب توجه سرمایه گذاران محترم و متولیان امر سرمایه گذاری به بخش نیروی انسانی منتشر گردد.

بحران بیکاری در استان همدان در سالهای اخیر موجب شده بود که بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مختلف برای نیل به اشتغال پایدار از استان همدان به شهرها و استانهای دیگر که در بخش اشتغال و صنعت توسعه یافته تر هستند مهاجرت کنند و هم اکنون جامعه متخصص بیرون از استان چشم امید به ایجاد فضایی برای ادامه فعالیت و استفاده از تجربه هایشان در داخل استان همدان دارند.

همانطور که تلاش برای جذب سرمایه گذار در استان مشهود است توجه به باز گرداندن فرزندان با تجربه و متخصص نیز میبایست در چرخه امور قرار گیرد.

بخش صنعت و خدمات استان هنوز توسعه چندانی نیافته اند حال آنکه بسیاری از منابع انسانی خارج از استان در سالهای اخیر در صنایع بزرگتر تجربه های کاربردی زیادی اندوخته اند و با بهره گیری از دانش فنی و اجرایی این نیروها میتوان شاهد جهش خوبی در رونق بخش صنعت و خدمات در داخل استان بود.

هرچند تمامی عناصر یاد شده در هرجای این عرصه پهناور که هستند همواره در مسیر اعتلا و آبادانی و توسعه کشور عزیزمان گام برمی دارند اما امیدواریم با انتشار این یادداشت متولیان امر سرمایه گذاری ، کارآفرینی و توسعه اقتصادی استان توجه ویژه ای به منابع انسانی با تجربه و کارآمد داشته باشند.

محسن مقصودی

هفده آذرماه نودوسه

منتشر شده در همدان نیوز

منتشر شده در سایت کورنگ

منتشر شده در وبلاگ کبودرآهنگ بزرگترین شهرستان همدان

منتشر شده در کاف

نوع مطلب : شیرین سوئی های موفق، یادداشت، 
برچسب ها : همایش فرصتهای سرمایه گذاری استان همدان، همایش کانونهای کارآفرینی کشور، محسن مقصودی، شیرین سو، همدان،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
دوشنبه 17 آذر 1393


همایش کارآفرینان فرصتی برای معرفی قابلیت های کارآفرینی همدان است

به گزارش شیرین سو به نقل از همدان پرس به واسطه این همایش قرار است هیات مدیره کشوری کانون کارآفرینان که شامل 11 عضو می شود انتخاب شوند که این هیات مدیره کشوری علاوه بر اینکه قوانین زیر مجموعه را مصوب می کند رابط تعامل بین هیات دولت و مجلس نیز خواهد بود | برگزاری این همایش در استان می تواند موجب رونق اقتصادی شود.
رییس کانون کارآفرینان استان همدان گفت:همایش ملی کارآفرینان فرصتی برای معرفی قابلیت ها و توانمندی های کارآفرینی در همدان است.

نصرت الله طاقتی احسن افزود: قرار است کانون کارآفرینان در آینده به یک سازمان کشوری تبدیل شود و این همایش می تواند فرصتی را فراهم کند تا علاوه بر معرفی توانمندی های استان، سهم ویژه ای نیز برای کانون کارآفرینان همدان در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: کانون کارآفرینان از سال 90 شکل گرفت و در ابتدا به عنوان یک تشکیلات به همت بخش دولتی تشکیل شد و هم اکنون نیمی از اعضای هیات امنای آن دولتی و نیمی دیگر خصوصی هستند و شش نفر از کارآفرینان برتر هم در جمع هیات امنای این کانون حضور دارند.

وی عنوان کرد: از آنجا که هم اکنون این کانون یک انجمن است، در این صورت بودجه ای نمی تواند داشته باشد تا در آینده به عنوان یک بخش خصوصی مستقل در کشور فعالیت کند.

وی اضافه کرد: به این دلیل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصمیم گرفت موضوع تبدیل کانون به سازمان را به عنوان یک لایحه به هیات دولت تقدیم کند که اگر هیات دولت به این لایحه رای دهد و سازمان کارآفرینی در مجلس مصوب شود این سازمان به عنوان یک سازمان مستقل فعالیت های بیشتری خواهد داشت.

وی بیان کرد:این لایحه دوبار به هیات دولت ارسال شده است اما هر بار به دلیل داشتن اشکالاتی تایید نشده است به این دلیل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با کمک روسا و دبیران کانون های کارآفرینی کشور و تعدادی از کارشناسان روی این لایحه کار کرده اند و در واقع قرار است در همایش روسای کانون های کارآفرینی کشور لایحه نهایی، مصوب شود.

رییس کانون کارآفرینان استان اضافه کرد: به واسطه این همایش قرار است هیات مدیره کشوری کانون کارآفرینان که شامل 11 عضو می شود انتخاب شوند که این هیات مدیره کشوری علاوه بر اینکه قوانین زیر مجموعه را مصوب می کند رابط تعامل بین هیات دولت و مجلس نیز خواهد بود.

رییس کانون کارآفرینان استان همدان افزود: برگزاری این همایش در استان می تواند موجب رونق اقتصادی شده و فرصتی را فراهم می کند تا زمینه سرمایه گذاری و معرفی استان به سرمایه گذاران فراهم شود.

همایش ملی کانون های کارآفرینی کشور 13 و 14 آذرماه سالجاری در همدان برگزار می شود.

نوع مطلب : اخبار، شیرین سوئی های موفق، 
برچسب ها : نصرت الله طاقتی احسن، همایش کارآفرینان، رییس کانون کارآفرینان استان همدان، همدان، شیرین سو، shirinsu، رونق اقتصادی همدان،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
چهارشنبه 12 آذر 1393


تیم دهیاری شیرین سو قهرمان جام دهیاریها

به گزارش شیرین سو به نقل از روابط عمومی فرمانداری کبودرآهنگ در مسابقات فوتسال جام دهیاریهای بخش های مرکزی و شیرین سو و گل تپه شهرستان کبودراهنگ، تیم دهیاری بخش شیرین سو مقام اول را کسب کرد.
مراسم اختتامییه مسابقات فوتسال جام دهیاریها با حضور فرماندار کبودراهنگ در در مجتمع ورزشی بانوان کبودراهنگ برگزار شد.
در این مراسم آقای قنبری فرماندار کبودراهنگ از نفرات برتر تقدیر کرد.


پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو کسب مقام قهرمانی این دوره از رقابتها را به تیم شیرین سو تبریک گفته و بدینوسیله از زحمات اعضای تیم و همه زحمت کشان این عرصه قدردانی می نماید.
نوع مطلب : شیرین سوئی های موفق، بخشداری شیرین سو، فرمانداری كبودرآهنگ، اخبار، 
برچسب ها : تیم دهیاریهای شیرین سو، شیرین سو، مسابقات فوتسال جام دهیاریهای کبودرآهنگ، کبودرآهنگ، فرماندار کبودرآهنگ،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
چهارشنبه 12 آذر 1393کبودراهنگ از بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری برخوردار است

فرماندار شهرستان کبودراهنگ از ظرفیت های بالای این شهرستان برای سرمایه گذاری خبر داد و گفت: این شهرستان از ظرفیت‎های مطلوب اقتصادی برای سرمایه‌‎گذاری در بخش های مختلف برخوردار است.
به گزارش شیرین سو به نقل از کورنگ ، علی احسان قنبری قابلیت‌های اقتصادی شهرستان کبودراهنگ را گسترده عنوان کرد و گفت: بسترهای سرمایه‌گذاری در شهرستان کبودراهنگ مهیا است و سرمایه گذاران می توانند در بخشهای مختلف از جمله گردشگری، مواد معدنی، صنایع تولیدی و تبدیلی محصولات کشاورزی سرمایه گذاری کنند.
وی جایگاه شهرستان کبودراهنگ را از نظر اقتصادی، وسعت، جمعیت، گردشگری و علمی ویژه عنوان کرد و گفت: استقرار بزرگترین شهرک صنعتی استان همدان در این شهرستان با امکانات ویژه بهترین مزیت برای سرمایه گذاران است.
قنبری شهرک های صنعتی اورقین و شیرین سو را از دیگر موقعیت های ایجاد شده برای سرمایه گذاری در این شهرستان عنوان کرد و گفت: بسترهای لازم برای واگذاری این شهرک ها به سرمایه گذاران مهیا شده است.
وی اظهار امیدواری کرد با راه اندازی واحد ها و صنایع تولیدی شهرستان مشکلات اقتصادی ناشی از بیکاری برای جوانان منطقه مرتفع گردد.

نوع مطلب : اخبار، فرمانداری كبودرآهنگ، ناحیه صنعتی شیرین سو، 
برچسب ها : فرمانداری کبودآهنگ، ناحیه صنعتی شیرین سو، احسان قنبری، شیرین سو، پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
سه شنبه 11 آذر 1393
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

شیرین سو

شیرین سو

Powered by WebGozar

به پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو خوش آمدید لطفا نظرات خودتون را در خصوص مطالب سایت برایمان بفرستید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو محفوظ است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده مانعی ندارد