تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو - مطالب اردیبهشت 1393
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو
ما آمده‌ایم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم.کاری نکنیم بمانیم ، کاری کنیم بماند
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


امام خمینی : همه ما خدمتگزار مردم هستیم و مملكت ما نیاز به خدمتگزار دارد.
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو سعی بر آن دارد تا با ثبت اخبار ، رویدادها ، وقایع و پیگیری مسائل مربوط به بخش شیرین سو در راستای اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و رشد همه جانبه این منطقه گام بردارد. لذا از شما دوست ، همشهری و مراجعه كننده بزرگوار تقاضامند است نظرات ، پیشنهادات و مطالب مفید خود را در خصوص مسائل وبگاه و هرگونه مطلب ، خبر ، پیگیری و موضوعی كه تمایل دارید در سایت منتشر شود به پست الكترونیكی و یا به صورت پیام كوتاه به شماره همراه درج شده در ذیل و همچنین توسط بخش ارسال نظرات برایمان بفرستید تا در سایت بنام خودتان و در راستای تعالی جامعه شیرین سو منتشر گردد.استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده ی سایت مانعی ندارد.
با تقدیم احترام محسن مقصودی مدیر پایگاه خبری تحلیلی ( شیرین سو ) 9191550074 shirinsu724@gmail.com

مدیر سایت : محسن مقصودی


ضمن عرض سلام و خداقوت خدمت تک تک مخاطبین عزیز وبگاه رسمی شیرین سو پیرو برگزاری نظر سنجی ( نظر شما در خصوص ایجاد کمربندی شیرین سو چیه ؟ ) و درخواستهایی که در خصوص انتشار نتیجه نظر سنجی از طرف بسیاری از دوستان صورت گرفت ، برآن شدیم تا بعد از چند ماهی که این نظر سنجی فعال بود نتیجه آن را به استحضار شما برسانیم .
وبگاه شیرین سو ضمن تقدیر از دوستانی که در نظرسنجی شرکت کرده اند و به نوعی خود را در ساختن آینده شیرین سو سهیم میدانند کمال قدر دانی را داشته و امیدوار است نتیجه این نظر سنجی در تصمیم گیریهای آتی این بخش اثر بخش باشد.

نوع مطلب : پیگیریهای شیرین سو، اخبار، 
برچسب ها : اعلام نتیجه نظر سنجی ایجاد کمربندی شیرین سو، وبگاه رسمی شیرین سو، محسن مقصودی،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393


فرماندار کبودرآهنگ از مدارس روستای آبمشکین بخش شیرین سو بازدید کردفرماندار شهرستان کبودراهنگ از مدارس ابتدایی شهید مدنی و مجتمع آموزشی و پرورشی شهید هاشم جعفری در روستای آبمشکین بخش شیرین سو بصورت سرزده بازدید کردند.

به گزارش وبگاه رسمی شیرین سو به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کبودراهنگ ، احسان قنبری در این بازدید با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی در مناطق محروم، گفت: ساخت مدارس برای روستاها از مهمترین اقدامات و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

قنبری ابراز داشت: امروزه به برکت انقلاب و خون شهدا همه روستاها دارای مدرسه هستند و دانش آموزان با خیالی آسوده به تحصیل در کنار خانواده می پردازند.

وی افزود: امروز دانش‌آموزان باید بیش از گذشته تلاش در جهت تحصیل علم داشته و خدمات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را شکر گزار بوده و در راه تحصیل علم کوتاهی نکنند.

وی از روند مسایل آموزشی، بازسازی و تجهیز امکانات آموزش جویا شد و در محیطی صمیمانه به بررسی مسایل شخصی معلمان پرداخت.

لازم به ذکر است که تا به حال فرماندار شهرستان کبودراهنگ از 8مدرسه بطور سرزده بازدید به عمل آورده اند.


برای مشاهده بقیه تصاویر به ادامه مطلب مراجعه کنید


ادامه مطلب


نوع مطلب : منطقه مهربان، اخبار، فرمانداری كبودرآهنگ، 
برچسب ها : بازدید سرزده فرماندار از مدارس روستای آبمشکین بخش شیرین سو، آبمشکین، وبگاه رسمی شیرین سو، احسان قنبری فرماندار کبودرآهنگ،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393
 پروژه چهار خطه کبودراهنگ - شیرین سو در سال 93 پایان میابد

فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت: بیش از 20 میلیارد تومان برای چهار خطه کبودراهنگ- شیرین سو-قیدار هزینه شده است و به طول 10 کیلومتر به بهره برداری رسیده است.

به گزارش وبگاه رسمی شیرین سو احسان قنبری اظهار کرد: تا کنون بیش از 20 میلیارد تومان برای چهار خطه کبودراهنگ- شیرین سو- قیدار هزینه شده است که در سال 91 استارت خورده است و از پروژه های مهرماندگار می باشد.

قنبری ابراز کرد: قطعه اول به طول 10 کیلومتر به بهره برداری رسیده است و در آن تردد صورت می گیرد مابقی قطعات در کل به طول 53 کیلومتر می باشدکه در حال حاضر زیر سازی و اجرای آن انجام می شود.

وی عنوان کرد: بیش از 20 میلیارد تومان دیگر برای تکمیل پروژه نیاز می باشد تا بتوانیم تا پایان سال کاری امسال به بهره برداری برسانیم.

فرماندار کبودراهنگ گفت: با توجه به این که شهرستان کبودراهنگ جز مناطق محروم می باشد با بهره برداری از این محور، استان های شمال غرب از طریق بزرگراه به استان های مرکزی و جنوب کشور متصل می شود و افتتاح آن در ایجاد اشتغال، افزایش ارزش افزوده و شکوفایی اقتصادی این منطقه تاثیرگذار است.

قنبری عنوان کرد: با بهره برداری از طرح چهار خطه کبودراهنچ - قیدار تردد از همدان به مناطق شمال غرب از جمله تبریز، اردبیل ، زنجان و میانه به علت حذف شدن قزوین از مسیر و ایجاد یک راه میانبر، کوتاهتر و زمان نیز کمتر می شود.

منبع : هگمتانه

نوع مطلب : پیگیریهای شیرین سو، اخبار، فرمانداری كبودرآهنگ، 
برچسب ها : پایان پروژه چهار خطه کبودراهنگ- شیرین سو در سال 93، وبگاه رسمی شیرین سو، احسان قنبری فرماندار کبودرآهنگ، سهراب فتحی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کبودراهنگ،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
سه شنبه 30 اردیبهشت 1393
پروژه کنارگذر شیرین سو نیازمند اعتبارات لازم

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان کبودرآهنگ خبر داد: با تامین اعتبارات لازم، عملیات آسفالت این پروژه تا شیرین سو انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان همدان،"مهندس سهراب فتحی " در رابطه با پیشرفت فیزیکی پروژه گفت: کنارگذر شیرین سو به طول پنج کیلومتر و 500 متر هم اکنون در حال روسازی بوده و از80 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان کبودرآهنگ در رابطه با پروژه کبودرآهنگ- قیدار بیان کرد: قطعه یک این پروژه به طول 10 کیلومتر مورد بهره برداری قرار گرفته و قطعه دو نیز به طول 10 کیلومتر نیز در حال انجام است.
مهندس فتحی ادامه داد: پنج کیلومتر اولیه قطعه دو یک لایه آسفالت شده و پنج کیلومتر دوم این قطعه نیز در حال انجام بیس بوده و به زودی عملیات آسفالت آن آغاز خواهد شد.
وی یادآورشد: قطعه سه به طول 12 کیلومتر آماده اجرای بیس و عملیات بیس قطعه چهار به طول  چهار کیلومترانجام شده است.
مهندس فتحی در پایان خاطرنشان ساخت: دو قطعه شش و هفت به طول 13 کیلومتر و 500 متر نیز در حال اجرای عملیات زیرسازی است

رئیس اداره راه و شهرسازی کبودراهنگ با بیان اینکه پروژه کنارگذر شیرین‌سو نیازمند اعتبار است، گفت: با تأمین اعتبارات لازم، عملیات آسفالت این پروژه تا شیرین‌سو انجام می‌شود. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930225000290#sthash.rtD2ToCc.dpuf

نوع مطلب : پیگیریهای شیرین سو، اخبار، 
برچسب ها : کنارگذر شیرین سو، وبگاه رسمی شیرین سو، شیرین سو، shirinsu، مهندس سهراب فتحی، راه وشهرسازی شهرستان کبودرآهنگ،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1393


( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   

آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

شیرین سو

شیرین سو

Powered by WebGozar

به پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو خوش آمدید لطفا نظرات خودتون را در خصوص مطالب سایت برایمان بفرستید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو محفوظ است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده مانعی ندارد