تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو - مطالب آبان 1392
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو
ما آمده‌ایم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم.کاری نکنیم بمانیم ، کاری کنیم بماند
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


امام خمینی : همه ما خدمتگزار مردم هستیم و مملكت ما نیاز به خدمتگزار دارد.
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو سعی بر آن دارد تا با ثبت اخبار ، رویدادها ، وقایع و پیگیری مسائل مربوط به بخش شیرین سو در راستای اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و رشد همه جانبه این منطقه گام بردارد. لذا از شما دوست ، همشهری و مراجعه كننده بزرگوار تقاضامند است نظرات ، پیشنهادات و مطالب مفید خود را در خصوص مسائل وبگاه و هرگونه مطلب ، خبر ، پیگیری و موضوعی كه تمایل دارید در سایت منتشر شود به پست الكترونیكی و یا به صورت پیام كوتاه به شماره همراه درج شده در ذیل و همچنین توسط بخش ارسال نظرات برایمان بفرستید تا در سایت بنام خودتان و در راستای تعالی جامعه شیرین سو منتشر گردد.استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده ی سایت مانعی ندارد.
با تقدیم احترام محسن مقصودی مدیر پایگاه خبری تحلیلی ( شیرین سو ) 9191550074 shirinsu724@gmail.com

مدیر سایت : محسن مقصودیوام‌های كشاورزی تمدید می شودبه گزارش وبگاه رسمی شیرین سو به نقل از همدان‌پیام: مسائل و مشكلات شهر شیرین‌سو و روستاهای تابعه با حضور پورمختار نماینده بهار و كبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی، فرماندار كبودراهنگ، بخشدار شیرین‌سو و مسئولان شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگارما، گازرسانی به روستا عبدالمؤمن با حضور نماینده و مسئولان افتتاح شد.
برای راه‌اندازی این پروژه با 10 كیلومتر لوله‌گذاری در مسیر و 5/7 كیلومتر لوله‌گذاری داخل روستا، 227 انشعاب گاز واگذار شده است كه برای هر انشعاب 4 میلیون تومان هزینه شده است.
اعضای شورای اسلامی روستا عبدالمؤمن در حاشیه این مراسم به مشكل كمبود آب و نیمه كارماندن طرح بهسازی اشاره كردند كه مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان وعده حفر چاه و مدیر بنیاد مسكن نیز وعده ادامه بهسازی را در آینده نزدیك دادند تا مشكلات این روستا برطرف شود.
مشكل اهالی روستا كندبلاغی نیز به نقل از شورای اسلامی این روستا در اولویت اول گازرسانی و اجرای طرح بهسازی عنوان شد.
شورای اسلامی و اهالی روستای نگارآباد نیز خواستار مشخص شدن محدوده اراضی این روستا با روستای گندوز شهرستان رزن بودند كه این امر اختلاف دیرینه‌ای است كه بین اهالی این 2 روستا به‌وجود آمده است همچنین اهالی این روستا خواستار تكمیل شدن طرح هادی روستا و بهسازی برای جلوگیری از مهاجرت اهالی شدند.
مهمترین مشكلات روستاهای قطار آغاج، چالو، آقكند، باغچه، قادرآباد بخش شیرین‌سو نیز وام كشاورزی، مشكل كمبود آب و تكمیل طرح بهسازی روستا عنوان شد.
نماینده مردم بهار و كبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در پایان بازدید از حوزه انتخابیه خود در مسجد جامع شهر شیرین‌سو با مردم ملاقات و مشكلات آنان را بررسی كردند.
محمدعلی پورمختار در جمع روستاییان و اهالی شهر شیرین‌سو اعلام كرد: تمامی وام‌های كشاورزی با تصویب مجلس و ابلاغیه بانك مركزی تمدید شده است.
رئیس كمیسیون اصل نود مجلس افزود: مشكلات زیاد است كه برخی سابقه قدیمی و تاریخی دارند، اما در آینده و به تدریج برطرف خواهند شد. وی از شوراها خواست: مشكلات دسته‌بندی و طبقه‌بندی شده و به صورت مكتوب به دفتر بنده تحویل دهند تا پیگیری‌های موردنظر به عمل آید.
نماینده مردم بهار و كبودراهنگ در مجلس با اشاره به مسائل اساسی كشور گفت: هم‌اكنون در یك جنگ اقتصادی با آمریكا هستیم كه باید صرفه‌جویی كنیم تا این بار نیز به در مقابل دشمن ‌پیروز شویم و سد تحریم‌ها را بشكنیم.
 انتقاد از احداث كمربندی شهر
رئیس شورای اسلامی شهر شیرین‌سو نیز با اشاره به مشكلات و كمبودهای شهر گفت: استقرار برخی بانك‌ها و نمایندگی ادارات در مركز بخش، دایر كردن كارگاه‌های تعاونی و تولیدی كوچك برای اشتغال‌زایی، افزایش توان پاسگاه انتظامی برای جلوگیری از سرقت و بالا بردن امنیت منطقه، تحویل ادوات و ماشین‌های لازم به شهرداری و واگذاری برق و گاز به محدوده حاشیه شهر از جمله مشكلات این شهر است.
طیب ابتكار به اقدامات دور چهارم شورای اسلامی پرداخت و افزود: با گذشت 50 روز از فعالیت شورای جدید، اصلاح بلوار شهید بهشتی، هزار و 500 متر خاك‌ریزی در بلوار ورودی شهر و ایجاد روشنایی و برطرف كردن نواقص تمامی معابر با كمك واحد برق از جمله اقدامات این شورا است. وی از احداث كمربندی شهر انتقاد كرد و گفت: با ایجاد این كمربندی -كه در حال حاضر نیازی به آن نبود- به اقتصاد شهر لطمه وارد می‌شود.
ابتكار در پایان از همكاری اداره امور برق و گاز شهرستان و آموزش و پرورش قدردانی كرد.
گفتنی است؛ پورمختار نماینده مردم بهار و كبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی در این بازدیدها به هر یك از مساجد روستاها یك میلیون تومان كمك نقدی كرد.
نوع مطلب : پیگیریهای شیرین سو، اخبار، نماینده مردم در مجلس، 
برچسب ها : وام‌های كشاورزی تمدید می شود، شیرین سو، وبگاه رسمی شهر شیرین سو، پورمختار،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
یکشنبه 12 آبان 1392
نوع مطلب : مناسبتها، 
برچسب ها : میرسد باز محرم از راه، شیرین سو،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
جمعه 10 آبان 1392محمدناصر نیکبخت،سیزدهمین استاندارهمدان


با اعلام رسمی در جلسه هیئت دولت محمدناصر نیکبخت به عنوان سیزدهمین استاندار همدان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی لقب گرفت.

به گزارش بولتن نیوز، سرانجام بعد از ۸۷ روز از آغاز به کار دولت یازدهم که با شعار تدبیر و امید سکاندار عرصه سیاسی ایران شده است چهره استاندار پایتخت تاریخ و تمدن ایران‌زمین مشخص شد.

پیش ظهر امروز با اعلام رسمی در جلسه هیئت دولت محمدناصر نیکبخت به عنوان سیزدهمین استاندار همدان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی معرفی شد.

نیکبخت که در زمان استانداری بهروز مرادی معاون پشتیبانی استانداری همدان بود، سابقه معاونت در استانداری‌های تهران و هرمزگان را در کارنامه سیاسی خود دارد.

محمدناصر نیکبخت اصالتاً یاسوجی است و با توجه به طول مدت مدیریتی که در همدان داشته شناخت بسیار مناسبی از وضعیت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و حتی ورزشی دارد.

حضور نیکبخت در ساختمان استانداری همدان بلاتکلیفی و خلاء نسبی که در وضعیت سه ماهه آغاز دولت جدید در همدان بوده را رفع خواهد کرد و قطعاً با شناختی که از اوضاع و احوال مدیران و کل استان دارد می‌تواند به زودی روند به رشد رسیدن به افق ۱۴۰۴ همدان را سرعت ببخشد.ادامه مطلب


نوع مطلب : اخبار، استانداری همدان، 
برچسب ها : محمدناصر نیکبخت، سیزدهمین استاندار همدان، شیرین سو،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
چهارشنبه 8 آبان 1392سعید امامی ، چهارمین شهردار شیرین سو

به گزارش وبگاه رسمی شیرین سو :پیرو هماهنگیهای بعمل آمده جلسه تودیع و معارفه چهارمین شهردار شیرین سو در مورخ 92/08/06 با حضور مدیر كل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان، فرماندار محترم شهرستان كبودرآهنگ ، بخشدار محترم شیرین سو ، اعضای محترم شورای اسلامی دوره سوم و چهارم و مسئولین محترم شهرستان و بخش در محل بخشداری شیرین سو تشكیل گردید . و آقای مهندس سعید امامی به عنوان چهارمین شهردار شهر شیرین سو معرفی ، و از زحمات 6 ساله جناب آقای مهندس بهرامی و آقای صدفی تقدیر و تشكر گردید.

وبگاه رسمی شیرین سو برای ایشان و تمامی همکاران و دست اندر کاران شهر و بخش شیرین سو آرزوی موفقیت روز افزون دارد.


معجزه حفظ قرآن کریمنوع مطلب : اخبار، فرمانداری كبودرآهنگ، بخشداری شیرین سو، شهرداری شیرین سو، 
برچسب ها : سعید امامی، چهارمین شهردار شیرین سو، شیرین سو،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
دوشنبه 6 آبان 1392
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

شیرین سو

شیرین سو

Powered by WebGozar

به پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو خوش آمدید لطفا نظرات خودتون را در خصوص مطالب سایت برایمان بفرستید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو محفوظ است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده مانعی ندارد