تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو - مطالب خرداد 1392
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو
ما آمده‌ایم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم.کاری نکنیم بمانیم ، کاری کنیم بماند
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


امام خمینی : همه ما خدمتگزار مردم هستیم و مملكت ما نیاز به خدمتگزار دارد.
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو سعی بر آن دارد تا با ثبت اخبار ، رویدادها ، وقایع و پیگیری مسائل مربوط به بخش شیرین سو در راستای اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و رشد همه جانبه این منطقه گام بردارد. لذا از شما دوست ، همشهری و مراجعه كننده بزرگوار تقاضامند است نظرات ، پیشنهادات و مطالب مفید خود را در خصوص مسائل وبگاه و هرگونه مطلب ، خبر ، پیگیری و موضوعی كه تمایل دارید در سایت منتشر شود به پست الكترونیكی و یا به صورت پیام كوتاه به شماره همراه درج شده در ذیل و همچنین توسط بخش ارسال نظرات برایمان بفرستید تا در سایت بنام خودتان و در راستای تعالی جامعه شیرین سو منتشر گردد.استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده ی سایت مانعی ندارد.
با تقدیم احترام محسن مقصودی مدیر پایگاه خبری تحلیلی ( شیرین سو ) 9191550074 shirinsu724@gmail.com

مدیر سایت : محسن مقصودی
 پیام قدردانی نامزدهای انتخابات شورای شهر و ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شیرین سو


جناب آقای عمران سحابی منتخب اول:
 

خواهران و برادران حماسه ساز شیرین سو از حضور پرشور شما در پای صندوقهای رای تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم قدردان شایسته ای برای زحمات شما عزیزان باشم.

جناب آقای مهندس سعید امامی دیگر منتخب مردم:


دست در دست هم دهیم تا شهر خویش را کنیم آباد ، مردم شریف و شهید پرور شیرین سو با سلام و احترام حضور حماسه ساز شما در پای صندوقهای رای نشان داد که همیشه در صحنه های انقلاب هستید و بی شک پیروز اصلی انتخابات شمائید ؛ سر بلند و پیروز باشید.


جناب آقای طیب زارعی یکی دیگر از منتخبین مردم:
 
با تقدیر و تشکر صمیمانه از تمامی شهروندان محترم شهر شیرین سو که با حضور جهادی خود در صحنه با لبیک به ولی امر مسلمین در خلق این حماسه به یادماندنی مشارکت داشته اند سپاسگزارم .


جناب آقای ذبیح الله زارعی یکی دیگر از منتخبین مردم:

از حضور کلیه برادران و خواهران عزیز شهر شیرین سو در پای صندوق رای و اعتماد به بنده تقدیر و تشکر مینمایم.


جناب آقای حسین حاج کبیر یکی دیگر از منتخبین مردم:

باتقدیروتشکرصمیمانه ازتمامی عزیزان وشهروندان محترم شهرشیرین سوکه این حماسه راخلق کردن سربلندوپیروزباشید

ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شیرین سو:

مردم شریف شیرین سو ؛ حضور شما در پای صندوقهای رای که ندای لبیک به شعار حماسه سیاسی رهبر والا مقام انقلاب اسلامی بود را ارج نهاده و برای تک تک شما که با اکثریت آرا دکتر روحانی را به عنوان رئیس جمهور منتخب برگزیدید آرزوی موفقیت داریم . از طرف اسماعیل طاقتی انور ؛ رئیس ستاد دکتر روحانی در شیرین سونوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها : پیام قدردانی نامزدهای انتخابات شورای شهر و ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در شیرین سو، دکتر حسن روحانی، عمران سحابی، وبگاه شیرین سو، سعید امامی، طیب زارعی،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
دوشنبه 27 خرداد 1392
یک بار دیگر حضور حماسی و غرور آفرین مردم شیرین سو در پای صندوقهای رای همگام با سایر نقاط کشور موجبات تحقق حماسه سیاسی را فراهم ساخت.
در روز جمعه 92/03/24 بعد از یک هفته رقابت تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر و همچنین نامزدهای ریاست جمهوری موقع آن شده بود تا مردم با انتخاب شایسته خود و حضور در پای صندوقهای رای برای مدت 4 سال آینده اداره امور شهر را به منتخبانشان بسپارند.

با شمارش آرائ ماخوزه و اعلام بخشداری شیرین سو سرانجام از میان 13نفر نامزد انتخابات شهر شیرین سو تعداد 5 نفر به عنوان اعظای اصلی انتخاب شدند.

اسامی اعضاء اصلی و منتخب مردم شیرین سو عبارتند از:

1-آقای عمران سحابی مشهور به سحاب فرزند قندعلی کد نامزد 1281
2-آقای سعیدعلی امامی مشهور به سیدعلی یا صیدعلی فرزند شکرعلی کدنامزد 1216
3-آقای طیب زارعی فرزند ابراهیمعلی کد نامزد 1271
4-آقای ذبیح اله زارعی قاسم نیا فرزند امین الله کد نامزد 1278
5-آقای حسینعلی حاجی کبیر مشهور به صاحبی کبیر فرزند نورعلی کد نامزد 1254

لیست اعضا با تعداد رای ماخوزه

عمران سحابی 726
سعیدعلی امامی 594
طیب زارعی 590
ذبیح ا... زارعی قاسم نیا 548
حسینعلی حاجی كبیر 517
كوثرعلی زارعی 398
حسین شایگان زاهد 358
محمد بابائی دهقان 332
محمدنقی محمدعلی پور 287
حشمت ا... وكیلیان 232
نصرا... زواری خرسند 192
حسین زارعی 173
حسین قانعی 88


وبگاه شیرین سو نیز برای تک تک منتخبین مردم آروزی موفقیت روز افزون داشته و امیدوار است در فصل همدلی که پیش رو داریم دست در دست هم برای داشتن شهر و جامعه ای آباد تلاش کنیم.

                                                                                                                                                                  
                                                                                                                                                                                                              محسن مقصودی
برای مشاهده بقیه اسامی منتخبین شورای شیرین سو به ادامه مطلب مراجعه نمایید


ادامه مطلب


نوع مطلب : مناسبتها، اخبار، بخشداری شیرین سو، 
برچسب ها : اسامی منتخبان مردم شیرین سو برای 4 سال عضویت در شورای اسلامی شهر، شورای شهر شیرین سو، منتخبین شورای شیرین سو،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
شنبه 25 خرداد 1392
افتتاح مجتمع خدماتی - رفاهی مهربان در منطقه شیرین سو

ب
ه گزارش وبگاه رسمی شیرین سو به نقل از خبرگزاری فارس از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان ، با حضور مدیرعامل، معاونان و دیگر مسئولان شرکت نفت پخش منطقه همدان و مقامات محلی، جایگاه مجتمع خدماتی رفاهی مهربان شیرین سو افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در تاریخ 92/3/20 جایگاه عرضه بنزین و نفت‌گاز مجتمع خدماتی - رفاهی مهربان واقع در شهر شیرین‌سو از توابع شهرستان کبودراهنگ افتتاح و در مدار سوخت‌رسانی به اهالی منطقه قرار گرفت.

مدیر شرکت نفت منطقه همدان، معاون بازرگانی، ر‌ؤسای ناحیه کبودراهنگ و حراست به همراه مسئولان و مقامات محلی به ویژه فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این مراسم حضور یافته و رسماً فعالیت سوخت‌رسانی این جایگاه را افتتاح کردند.

احداث مجتمع مهربان در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع، با سرمایه‌ای بالغ بر 6 میلیارد ریال از دو سال پیش توسط بخش خصوصی آغاز شد.

جایگاه این مرکز خدماتی با در اختیار داشتن چهار تلمبه جفت‌نازله عرضه بنزین و چهار تلمبه تک‌نازله نفت‌گاز از نوع گیلبارکو توان ذخیره‌سازی 180 هزار لیتر فرآورده را دارد.

با تکمیل دیگر بخش‌های مجتمع مهربان مانند کارواش، کارگاه تعویض روغن و رستوران بستر اشتغال برای بیش از 20 نفر را ایجاد خواهد کرد.

موقعیت مجتمع یاد شده در محور مواصلاتی استان‌های همدان و زنجان قرار داشته و اهالی روستای قباق‌تپه، شهر شیرین‌سو و چند روستای دیگر را به لحاظ تأمین سوخت مورد نیاز بهره‌مند می‌کند.

محور اشاره شده محل عبور خودروها و کامیون‌های سنگین از مبادی استان‌های شمال غرب به طرف استان‌های غربی، کشور عراق و بالعکس بوده و مانع از تردد این قبیل خودروها در مسیر های منتهی به شهرها را فراهم می‌کند.

جایگاه مجتمع خدماتی رفاهی مهربان به عنوان شانزدهمین مجتمع فعال در استان بوده و به این ترتیب شمار جایگاه‌ها و مجاری عرضه بنزین و نفت‌گاز، جایگاه‌های تک‌منظوره و دومنظوره استان همدان جمعاً به 93 باب می‌رسد.

نوع مطلب : منطقه مهربان، اخبار، 
برچسب ها : افتتاح مجتمع خدماتی - رفاهی مهربان در منطقه شیرین سو، شیرین سو، مهربان،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
سه شنبه 21 خرداد 1392محسن مقصودی


ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید مبعث بر خود واجب دانستم تا با توجه به وضعیت کنونی شیرین سو ، در زمینه انتخابات شواری شهر مطلبی رو توی وبگاه رسمی این شهر ارائه بدم تا زمینه ای باشه برای انتخاب اصلح و مناسب شما مخاطب عزیز.

منطقه و بخصوص شهر شیرین سو که از موقعیت استراتژیکی فوق العاده ای برخوردار هست ضرفیتهای باالقوه ای رو توی خودش داره که با توجه هر چه بیشتر به این ضرفیتها شاهد رشد همه جانبه فرهنگی اقتصادی و اجتمائی آن خواهیم بود.
سوابق حضور مردم در صحنه های پرشور انتخابات کشور بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشان از علاقه وافر این منطقه به رشد و تعالی آینده خود دارد.
آینده ای که به گونه ای بعد از انتخاب اعظای شورا برای مدت 4 سال در دست منتخبان مردم قرار میگیرد.
حال در آستانه حضور دیگری هستیم تا با انتخاب شایسته خود اداره امور شهر رو برای چند سال دیگر به کاندیداهای اصلح بسپاریم. همانطوری که شما دوست عزیز مستحضر هستید امور مهمی در اداره شهر همچون انتخاب شهردار و نظارت بر عملکرد نهادهای مختلف بر عهده شوراها قرار دارد و کمک به توسعه عادلانه شهر و ایجاد مساوات در رسیدگی به امور شهری شهروندان و تخصیص مناسب اعتبارات اجرایی از نکات بارزی است که میتوان در حوزه اختیارات اعظای شورای شهر به آنها اشاره نمود.
لذا با توجه به توضیحات ارائه شده در فوق و اهمیت بالای انتخاب شایسته اعظای شورا، از شما همشهری عزیز دعوت میکنیم بدون هیچ غرضی با نقد عملکرد دوره فعلی و پیشین شورای شهر شیرین سو به نقاط ضعف و قوت آنها اشاره بفرمایید تا با جمع آوری نظرات سازنده شما در این وبگاه مسیر روشنتری در پیش روی اعظای منتخب جدید قرار بگیرد و همچنین ایشان از انتظاراتی که شهروندان در اداره هر چه بهتر شهر از آنها خواهند داشت مطلع گردند.
در ادامه وبگاه رسمی شیرین سو آمادگی خود را در جهت انتشار دیدگاهها و برنامه های پیش بینی شده توسط کاندیداهای جدیداعلام میدارد تا با انتشار این برنامه ها نظرات مخاطبین عزیز را هم جویا شود.ضمنا در بخش نظر سنجی وبگاه نیز اسامی کاندیداهای شورای شهر آورده شده و از آنجایی که حداکثر تعداد ردیفهای نظرسنجی 10 نفر بود لذا ناگزیز به ترتیب حروف الفبا این اسامی رو در دو بخش برای ارائه نظرات مخاطبین در وبگاه قرار دادیم.
امید است شهروندان عزیز با مطالعه در تواناییها ، سوابق ، دانش و قدرت اجرایی کاندیداها بتوانند بدون دخالت سلیقه های قومی در انتخاب شورای شهر توانا و موفق برای شیرین سوی عزیز سهیم باشند.


منتظر نظرات شما دوستان هستیم نوع مطلب : مناسبتها، انتخابات، یادداشت، اخبار، 
برچسب ها : ارزیابی عملکرد دوره های گذشته شواری شهر شیرین سو، شورای شهر شیرین سو، وبگاه رسمی شهر شیرین سو، شیرین سو، محسن مقصودی،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
جمعه 17 خرداد 1392


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   

آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

شیرین سو

شیرین سو

Powered by WebGozar

به پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو خوش آمدید لطفا نظرات خودتون را در خصوص مطالب سایت برایمان بفرستید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو محفوظ است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده مانعی ندارد