تبلیغات
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو - به «اما» ی شما «اگرها » دارم جناب فرماندار!
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو
ما آمده‌ایم زندگی کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم.کاری نکنیم بمانیم ، کاری کنیم بماند
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


امام خمینی : همه ما خدمتگزار مردم هستیم و مملكت ما نیاز به خدمتگزار دارد.
پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو سعی بر آن دارد تا با ثبت اخبار ، رویدادها ، وقایع و پیگیری مسائل مربوط به بخش شیرین سو در راستای اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و رشد همه جانبه این منطقه گام بردارد. لذا از شما دوست ، همشهری و مراجعه كننده بزرگوار تقاضامند است نظرات ، پیشنهادات و مطالب مفید خود را در خصوص مسائل وبگاه و هرگونه مطلب ، خبر ، پیگیری و موضوعی كه تمایل دارید در سایت منتشر شود به پست الكترونیكی و یا به صورت پیام كوتاه به شماره همراه درج شده در ذیل و همچنین توسط بخش ارسال نظرات برایمان بفرستید تا در سایت بنام خودتان و در راستای تعالی جامعه شیرین سو منتشر گردد.استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده ی سایت مانعی ندارد.
با تقدیم احترام محسن مقصودی مدیر پایگاه خبری تحلیلی ( شیرین سو ) 9191550074 shirinsu724@gmail.com

مدیر سایت : محسن مقصودینقدی بر یادداشت فرماندارمحترم رزن درخصوص 9 دی

شیرین سو : حسین توسلی - همشهری عزیزم جناب آقای حسینی فرماندارمحترم رزن در یادداشتی ارزشمند و قابل تقدیر که  درپایگاه اینترنتی  صبح رزن  منتشر شده است ، یوم الله 9 دی سال1388 را «روز وحدت همه آحاد مردم ایران با آرمانهای اسلام ناب وحقیقی و چشمه زلال ولایت واهل عصمت وطهارت» نامیده و آن را «نشان از غیرت دینی و ملی این مرزو بوم» دانسته است ومطالب بسیار مهمی درباره این روز تاریخی نگاشته اند .مطالبی که حرف دل هر ایرانی و همه دلسوزان کشور است و بنده ناچیز نیز به نوبه خود از ایشان دراین خصوص بخاطر تدوین این یادداشت تشکر می کنم .

موضوع سخن من از «اما» ی ایشان شروع می شود که ایشان می پرسند:«اما سئوال اینجاست که ریشه ودلایل جریحه دارشدن دین خواهی و عشق به اهل بیت عصمت وطهارت درنهاد پاک مردم این دیار چیست؟» وخودشان پاسخ داده اند که «یقینا این اقدام قبیح، ریشه درخارج از نظام و افرادی که دل درگرو بیگانه داشته اند ..... دارد ومجموعه جریانات فعال درچارچوب نظام عاری از تهمت وافترا می باشند و دشمنان مشترک نظام و ملت، مسببین این عمل ناشایست می باشند.»
اینجانب معتقدم برخلاف آنچه که فرماندار محترم فرموده اند، دین خواهی و عشق مردم به اهل بیت عصمت وطهارت درحوادث فتنه 88  نه تنها آسیب ندید بلکه تقویت شد اما جریان فتنه با اقدامات خود موجب شدند که فضای اهانت به مقدسات مردم توسط افراد لاابالی و اراذل و اوباش و برخی وابستگان به سرویسهای امنیتی خارجی درکشور فراهم شود.
 جناب آقای فرماندار :
- اگر آقای میرحسین موسوی و آقای کروبی به عنوان کاندیداهای ریاست جمهوری ، به قانون تن می دادند و آشوب به پا نمی کردند هرگز فتنه 88 به پا نمی شد .
-اگر آقای موسوی و کروبی منافع ملی را قربانی منافع حزبی وگروهی خود نمی کردند هرگزکشور بزرگ ایران که انتخاباتی با آن عظمت را برگزارکرده بود واعتبار بین المللی فوق العاده ای به دلیل حضور حداکثری مردم  برایش فراهم شده بود ، دچار چالش 8ماهه ای نمی شد که هزینه های سنگین  مالی و حیثیتی بر کشور وارد شود و دشمنان دیرین کشور که همواره مترصد فرصت هستند ازآن سوء استفاده نمی کردند.
- اگر برخی از مسئولان محترم که همه اعتبار وحیثیت خود را از عظمت جمهوری اسلامی ایران گرفته اند وسالها دراین ساختار و درعالی ترین سطوح خدمت کرده بودند ، به وظایف خود عمل می کردند وفاصله خود را با گروهها وجریانهای ضد انقلاب ومنافقین روشن می کردند، هرگز این بحران ماهها طول نمی کشید تا ختم آن در 9دی باشد.
- ثانیا بنده منظور ایشان ازجریانات فعال درچارجوب نظام را نمی دانم.اما اگر منظورشان افراد فوق الذکر ویا جریان مشارکت وبرخی احزاب دیگر هستند که درفتنه 88 آتش بیار فتنه بودند که با عرض پوزش باید عرض کنم این جریانات هم درایجاد وهم درادامه فتنه 88 نقش اساسی داشتند واگرنبود بیانیه های آتشین و سخنرانیهای تفرقه انگیز این اشخاص و وابستگان آنها ،بدون شک غائله 88 درهمان روزهای اول خاموش می شد. ازبرادرم جناب حسینی تقاضادارم یکباردیگر حوادث دردناک آن سال را مرور کنند، نگاهی به روزنامه تایم بیندازند ومصاحبه آقای موسوی قبل از انتخابات با این نشریه انگلیسی را بخوانند.
- اگر نبود بی بصیریتی برخی که در درون نظام و به لطف نظام بزرگ شده اند، بدون شک فتنه ای اتفاق نمی افتاد که نیاز به خاموش کردنش باشد.. از نظر مقام معظم رهبری ، «فتنه یعنى كسانى شعارهاى حق را با محتواى صددرصد باطل مطرح كنند، بیاورند براى فریب دادن مردم اما ناكام شدند.... نهم دى در سرتاسر كشور مشت محكمى به دهان فتنه‌گران زد. »
-9 دی، روز بخشش فریب خوردگان و روز غضب بر فتنه‌گران توسط امت بود، روز بصیرت ملت بود وبه فرموده مقام معظم رهبری :«نهم دى با دهم دى فرقى ندارد؛ این مردمند كه ناگهان با یك حركت -... که  برخاسته ى از بصیرت است، از دشمن‌‌‌‌‌شناسى است، از وقت‌‌‌‌‌شناسى است، از حضور در عرصه‌ى مجاهدانه است - روز نهم دى را هم متمایز می كنند»
مقام معظم رهبری درجای دیگری درباره حماسه نهم دی می فرمایند:«بدخواهانى كه سى سال است علیه این انقلاب و علیه این مردم هر كارى توانستند، كردند، اینها هم فرصت را مغتنم شمردند و با تبلیغاتِ خودشان وارد میدان شدند. بیش از این، كارى نمیتوانستند بكنند. اگر آمریكائى‌ها و انگلیسى‌ها و صهیونیستها میتوانستند نیرو وارد خیابانهاى تهران بكنند، یقین بدانید میكردند. اگر برایشان امكان داشت كه با حضور وابستگان و مزدوران خودشان از خارج، عرصه را آنچنان كه میخواهند، هدایت كنند، میكردند. منتها میدانستند كه این كار به ضررشان تمام میشود. تنها كارى كه میتوانستند بكنند، این بود كه در صحنه‌ى تبلیغات، در صحنه‌ى سیاست جهانى، از آشوبگر، از اغتشاشگر حمایت كنند. رؤساى جمهور كشورهاى مستكبر در این قضیه وارد میدان شدند؛ اغتشاشگران خیابانى و خرابكارانى را كه با آتش زدن میخواهند موجودیت خودشان را نشان بدهند، ملت ایران نامیدند؛ شاید بتوانند اوضاع را آنچنان كه طبق میل خودشان است، در افكار عمومى دنیا و كشورمان تصویر و ترسیم كنند؛ اما شكست خوردند.قوى‌ترین و آخرین ضربه را ملت در روز نهم دى و بیست و دوى بهمن وارد كرد. »
ختم کلام اینکه 9 دی جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی وبصیرت مردم ایران ،پایان یک فتنه وآغاز یک جوشش مبارک بود.آغوش نظام همواره به روی همه بازبوده مگر کسانی که علیه آرمانهای این کشور توطئه کردند. نظامی که صدها هزار خون پاک بهترینها برایش ریخته شده است.
سلسله موی دوست حلقه دام بلاست               هر که در این حلقه نیست فارغ از این ماجراست
گر بزنندم به تیغ در نظرش بی‌دریغ                 دیدن او یک نظر صد چو منش خونبهاست
گر برود جان ما در طلب وصل دوست            حیف نباشد که دوست دوست‌تر از جان ماست
ارادتمند: توسلینوع مطلب : مناسبتها، یادداشت، 
برچسب ها : حسینی فرماندار رزن، شیرین سو، کبودرآهنگ، همدان، پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو، حسین توسلی،
لینک های مرتبط :
محسن مقصودی
شنبه 6 دی 1393
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار سایت
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

شیرین سو

شیرین سو

Powered by WebGozar

به پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو خوش آمدید لطفا نظرات خودتون را در خصوص مطالب سایت برایمان بفرستید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی شیرین سو محفوظ است و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع و نام نویسنده مانعی ندارد