افتتاح مجتمع خدماتی - رفاهی مهربان در منطقه شیرین سو

ب
ه گزارش وبگاه رسمی شیرین سو به نقل از خبرگزاری فارس از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان ، با حضور مدیرعامل، معاونان و دیگر مسئولان شرکت نفت پخش منطقه همدان و مقامات محلی، جایگاه مجتمع خدماتی رفاهی مهربان شیرین سو افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در تاریخ 92/3/20 جایگاه عرضه بنزین و نفت‌گاز مجتمع خدماتی - رفاهی مهربان واقع در شهر شیرین‌سو از توابع شهرستان کبودراهنگ افتتاح و در مدار سوخت‌رسانی به اهالی منطقه قرار گرفت.

مدیر شرکت نفت منطقه همدان، معاون بازرگانی، ر‌ؤسای ناحیه کبودراهنگ و حراست به همراه مسئولان و مقامات محلی به ویژه فرماندار شهرستان کبودراهنگ در این مراسم حضور یافته و رسماً فعالیت سوخت‌رسانی این جایگاه را افتتاح کردند.

احداث مجتمع مهربان در زمینی به مساحت 20 هزار متر مربع، با سرمایه‌ای بالغ بر 6 میلیارد ریال از دو سال پیش توسط بخش خصوصی آغاز شد.

جایگاه این مرکز خدماتی با در اختیار داشتن چهار تلمبه جفت‌نازله عرضه بنزین و چهار تلمبه تک‌نازله نفت‌گاز از نوع گیلبارکو توان ذخیره‌سازی 180 هزار لیتر فرآورده را دارد.

با تکمیل دیگر بخش‌های مجتمع مهربان مانند کارواش، کارگاه تعویض روغن و رستوران بستر اشتغال برای بیش از 20 نفر را ایجاد خواهد کرد.

موقعیت مجتمع یاد شده در محور مواصلاتی استان‌های همدان و زنجان قرار داشته و اهالی روستای قباق‌تپه، شهر شیرین‌سو و چند روستای دیگر را به لحاظ تأمین سوخت مورد نیاز بهره‌مند می‌کند.

محور اشاره شده محل عبور خودروها و کامیون‌های سنگین از مبادی استان‌های شمال غرب به طرف استان‌های غربی، کشور عراق و بالعکس بوده و مانع از تردد این قبیل خودروها در مسیر های منتهی به شهرها را فراهم می‌کند.

جایگاه مجتمع خدماتی رفاهی مهربان به عنوان شانزدهمین مجتمع فعال در استان بوده و به این ترتیب شمار جایگاه‌ها و مجاری عرضه بنزین و نفت‌گاز، جایگاه‌های تک‌منظوره و دومنظوره استان همدان جمعاً به 93 باب می‌رسد.